Öğrenci ve Okul Taşımacılığı

  • Hizmetler
  • Öğrenci ve Okul Taşımacılığı

Konfor:

Ongül Turizm olarak önceliklerimizin başında veli ve öğrenci memnuniyeti gelir. Sizlerin ve öğrencimizin istek ve arzularını düzenli olarak öğrenebilmek için belirli aralıklarla veli ve öğrenci memnuniyet anketleri uygularız. Böylece sizlerin isteklerinizin ışığında hizmetimizde her zaman yeniliklere yer veririz.


Öğrenci taşımacılığı ilkleri olan taşıma hizmeti ile çocuğunuzun güne konforlu ve güvenli bir şekilde başlamasını sağlamak için ekibimiz yoğun bir şekilde çalışır. Eğitimli ve tecrübeli sürücüler ile öğrenciler güvenli bir şekilde yolculuklarına devam ederken, konforlu araçlarımız sayesinde arkadaşlarıyla eğlenceli sohbetler ederek okullarına ulaşırlar. Tüm kalite belgeleri ve A grubu belgeli taşıma hizmeti ile yolculukların her zaman rahat ve emniyetli bir şekilde sürmesi için çaba gösteririz.


Route optimizasyonu ile en efektif güzergahlar hesaplanarak, güzergah üzerinde öğrenci evleri sıraya konularak okula ulaşım için en kısa ve doğru yollar seçilir. Böylece öğrencileri mağdur etmeden ve okula geç kalmadan araçta minimum dolaşma süreleri ile çocuklarınızın en kısa sürede okula ulaştırılıp dönüşte de sizlere teslim edilmesini sağlarız. Bununla birlikte öğrencinin güvenliği için, öğrenci aynı aracın güzergahı üzerindeki başka bir adrese teslim edilecekse, servis sürücüsüne; farklı bir aracın güzergahında bulunan başka bir adrese bırakılacaksa, ilgili okulun ulaşım müdürüne yazılı olarak bilgi verilmesi gerekmektedir.


Servis aracına öğrenci ve öğretmen dışında kimse alınmaz.

Servis aracı okula ulaştığında yine servis rehberi yardımıyla öğrenciler servisten indirilir. Günlük olarak genel merkeze yapılan raporlamalar karekod güvenlik sistemi kullanılır. Tüm öğrencilerin servisten indirildiğinden emin olunduktan sonra Ongül Turizm ulaşım personeli tüm koltukları kontrol eder ve aracın arkasında bulunan QR güvenlik kodunu Ongülsoft programı ile okutarak araç kontrolünü onaylar. Böylece Ongül Turizm genel merkezine günlük olarak rapor iletir. Aynı zamanda okul yöneticilerine rutin raporlamalar yaparak öğrencilerin güvenli bir şekilde okula ulaştırıldığını teyit etmiş oluruz.


Çocuğunuzun güvenliği bizim için her zaman en ön plandadır. Bunun için 3 çeşit sigorta sistemi ile olası bütün kötü durumların önüne geçmeyi amaçlamaktayız.


Bunların yanı sıra sizlerin de öğrencilerin aylık ücretlerini öderken güvende hissetmeniz için geliştirdiğimiz güvenli tahsilat sistemi ile ödediğiniz ücretin doğru yere ulaştığından emin olmanız ı sağlamaktayız.